GÜncel

:

Ana Sayfa


 

HOŞGELDİNİZ

Değerli Ziyaretçimiz,
Büromuz ile ilgili Genel Bilgiler ve
İletişim için ilgili menülerimizi gezebilirsiniz. Menülerden büromuzu ve kadromuzu tanıyabilir alabilir, iletişim ve ulaşım bilgilerine ulaşabilirsiniz.  

Sitemizde, yayınlanan makale ve Yargıtay İçtihatlarını okuyabilir, arama yaparak istediğiniz bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Soru panelinden yararlanarak, merak ettiklernizi sorabilir, daha önceki soru ve cevaplarını okuyabilirsiniz. 

Sayfalarımız arasında Kıdem ve ihbar tazminatı hesaplama tablosundan  yararlanabilir, diğer önemli kurumlara ait internet sitelerine ulaşmak için bağlantılar bulabilirsiniz.

E-Müvekkil bölümünden hizmet alabilmeniz için büromuzdan kullanıcı bilgilerinizi talep edebilirsiniz.

Eğer müvekkilimiz iseniz kullanıcı bilgileriniz ile  büromuzdaki dava, icra vs dosyalarınız hakkında online bilgi alabilirsiniz. Bundan sonraki raporların tarafınıza e-posta ile gönderilmesi konusunda istekte bulunabilirsiniz.

Saygılarımızla...
 
Barışcan Tuğlu | Supervisor


Avukat Tutmak Zorunl...

CEVAP: Türk Hukuku’nda tarafların avukat ile temsil edilmesi gibi bir zorunluluk düzenlenmemiştir. Aksine herkesin mahkemelerde kendisini temsil etme hakkı vardır. Dolayısıyla adli ve idari mahkemelerde davacı veya davalı sıfatı ile, ceza mahkemelerinde sanık veya katılan sıfatıyla ve icra dairelerinde alacaklı-borçlu sıfatıyla yapacağınız işlemlerde ve duruşmalarda avukat tutma zorunluluğundan söz edilemez....

Soruların Dışında: Yeni Soru Sor
Tüm Sorular İçinde: Sorular İçinde Ara
Bu Yazının: Devamını Oku


ContentE Müvekkil Girişi: